Koncerty 2017

29.07 Kraków - Tauron Arena

1 rok po ŚDM, Tauron Arena, godz. 18:00 REJESTRACJA

20.08 Racibórz

Szczegóły wkrótce. 

25.08 RADOŚĆ WARSZAWA

Szczegóły wkrótce.

26.08 Vsetin Czechy

 United Festival www.festivalunited.cz

27.08 Tarnowo Podgórne

Szczegóły wkrótce.

02.09 Białystok

Szczegóły wkrótce.

01.10 Gdańsk

Szczegóły wkrótce.

05.11 JAWORZE

Szczegóły wkrótce.



Tu już zagraliśmy:

15.07 Toruń

Song of Songs, przed CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3, godz. 22.40 WSTĘP WOLNY

28.06 GOSTYŃ

18.06 BRZEG

17.06 Nysa

16.06 Cieszyn

10.06 Krynica Zdrój

09.06 Tarnów

07.06 Zakopane

04.06 AUGUSTÓW

03.06 Giżycko

27.05 WROCŁAW

25.05 Kolęda Nocka koncert z Okazji Dnia Matki

21.05 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

20.05 WARSZAWA

02.05 Goleniów

26.02 OPOLE

25.02 OPOLE - WARSZTATY Z TGD

05.02 NIEPORĘT

04.02 NIEPORĘT - WARSZTATY Z TGD

29.01 "Betlejem we Wrocławiu"

27.01 "Betlejem w Krakowie"

22.01 "Betlejem w Lublinie"

21.01 "Betlejem w Warszawie"

20.01 "Betlejem w Kielcach"

15.01 "Betlejem w Bydgoszczy"

13.01 "Betlejem w Szczecinie"

12.01 "Betlejem w Łodzi"

07.01 "Betlejem w Gdyni" Arena Gdynia

06.01 "Betlejem w Poznaniu" Arena Poznań

04.01 "Betlejem w Kaliszu" Arena Kalisz

29.12 "Betlejem w Spodku"

27.11 Łomża

13.11 Kraków-koncert telewizyjny ŚDM

30.10 SZCZECIN

29.10 SZCZECIN WARSZTATY Z TGD

24.10 Poznań

15.10 ZDUŃSKA WOLA

14.10 WARSZAWA

09.10 Bydgoszcz

01.10 Kraków - Tauron Arena ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

25.09 Kunowice

24.09 WŁODAWA

23.09 Włodawa WARSZTATY Z TGD

11.09 Kielce

10.09 KIELCE WARSZTATY Z TGD

04.09 PRZEDBÓRZ

27.08 Warszawa

26.08 Warszawa WARSZTATY Z TGD

06.08 Grodzisk Mazowiecki

30.07 Kraków Brzegi

24.07 Piaseczno ŚDM

24.07 Warszawa

23.07 Katowice ŚDM

23.07 Sandomierz ŚDM

22.07 Radomsko ŚDM

21.07 Środa Wielkopolska ŚDM

20.07 Częstochowa

18.07 Smilovice CZECHY

17.07 Legnica

10.07 Warszawa

25.06 GDAŃSK

24.06 Gdańsk WARSZTATY Z TGD

19.06 Zielona Góra

12.06 Warszawa

11.06 Ostrava Czechy

10.06 Wrocław

05.06 Olsztyn

04.06 Warszaty z TGD Olsztyn

03.06 Zabrze

31.05 Kraków

26.05 Ostrołęka

25.05 Szczecin

26.04 WARSZAWA -NAGRANIE NOWEJ PŁYTY TGD "WRACAM DO DOMU"

25.04 Warszawa -Nagranie nowej płyty TGD "Wracam do domu"

23.04 Gniezno

20.03 Gdańsk

06.01 POZNAŃ "Poznańskie Betlejem"

03.01 Wrocław

29.12 KATOWICE "BETLEJEM W SPODKU"

08.11 Chrzanów

07.11 Chrzanów Warsztaty z TGD

25.10 RUDA ŚLĄSKA

18.10 Białystok

17.10 BIAŁYSTOK WARSZTATY Z TGD

11.10 Gliwice

10.10 GLIWICE

10.10 Gliwice WARSZTATY Z TGD

04.10 Gdynia

03.10 GRUDZIĄDŹ

03.10 GDYNIA WARSZTATY Z TGD

02.10 Pyrzyce

27.09 MSZCZONÓW

26.09 ZABIERZÓW

10.09 Wałcz

07.09 Płońsk

06.09 Kalisz

05.09 Bielawa

22.08 Garbów

02.07 Zamość

21.06 POZNAŃ

24.05 OŚWIĘCIM

23.05 ZABRZE

17.05 Ostróda

16.05 Ostróda warsztaty z TGD

10.05 GŁOGÓW

09.05 GŁOGÓW WARSZTATY Z TGD

26.04 Przemyśl

25.04 Przemyśł WARSZTATY Z TGD

24.04 Libiąż

19.04 RYBNIK

18.04 RADOM

01.03 LUBLIN

28.02 LUBLIN WARSZTATY Z TGD

06.01 Katowice- SPODEK

27.12 Warszawa

21.12 Warszawa

18.12 Warszawa

14.12 Tarnowskie Góry

26.10 Lubin

12.10 Wadowice

11.10 Bielsko Biała

10.10 Tarnów

05.10 Oborniki

21.09 Kielce

20.09 Sandomierz

19.09 Poznań

07.09 Cmolas

06.09 Katowice

31.08 Siedlce

28.08 Białystok

23.08 Legnica

17.07 Wołczyn

06.07 Kietrz k. Raciborza

05.07 Wrocław

29.06 Dębica

28.06 Gdynia

22.06 Olsztyn

19.06 Katowice - Podlesie

15.06 Bełchatów

14.06 Warszawa - Pepsi Arena

12.06 Katowice

08.06 Stara Iwiczna

07.06 Bydgoszcz

05.06 Kutno

01.06 Strzegom

31.05 Trzebnica

30.05 Warszawa

25.05 Stalowa Wola

24.05 Stężyca

18.05 Opole

17.05 Rybaki k. Olsztyna

11.05 Zielona Góra

10.05 Legnica

09.05 Jelcz-Laskowice (k. Wrocławia)

08.05 Świdnica

27.04 Tomaszów Mazowiecki

26.04 Niegowić

25.04 Cieszyn (Czechy)

23.03 Chrzanów

22.03 Warszawa

16.03 Głogów

15.03 Jerzmanowa

06.01 Opole

04.01 Żyrardów

29.12 Olsztyn

28.12 Malbork

27.12 Katowice

23.11 Białystok

17.11 Nysa

26.10 Skrzyszów k. Tarnowa

13.10 Bydgoszcz

22.09 Rzeszów

21.09 Limanowa

08.08 Toruń

25.07 Smilovice Czechy

24.07 Góra Świętej Anny

06.07 Płock

03.07 Kalwaria Zebrzydowska

30.06 Tarnów

28.06 Warsztaty Tarnów

23.06 Olsztyn

22.06 Płonka Kościelna k. Łap

21.06 Wrocław

16.06 Lublin

15.06 Racibórz

09.06 Żywiec

07.06 Piotrków Trybunalski

01.06 Katowice

30.05 Mysłowice

30.05 Jastrzębie Zdrój

19.05 Białystok

18.05 Gołdap

17.05 Góra Kalwaria

02.05 Kraków

13.04 Katowice

29.03 Katowice

19.01 Wisła