Księga gościdojechałam na wasz koncert!! to wielka łaska być z wami już drugi raz i wielbić naszego Pana :D !!!! Wszystko piękne pomijając mój ból brzucha, nóg, rąk - tzw zakwasy! ale warto skakać dla Niego! Chwała Panu!! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze!!

ANKA

Pozwolę dołączyć się do prośby pani am. Szukam jednego miejsca w aucie na koncert w Piekarach :) blackdove@interia.pl

Ania

Poszukuję dobrej duszyczki która wybiera się na koncert TGD w Piekarach - i zgarnie dwie osoby z Krakowa - proszę o kontakt annam928@o2.pl - będe ogromnie wdzięczna!!

am

Uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam Wasz zespół i muzykę jaka tworzycie. To ona daje mi wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Justyna

Byłam na waszym koncercie w Krakowie - milion przeszkód żeby tam dotrzeć - ale udało się! To był bardzo dobry czas! Fajnie się na was patrzy kiedy śpiewacie - nie tylko śpiewacie ale promieniuje od was miłość do Boga! Chwała Panu za was, niech wam błogosławi każdego dnia! i do zobaczenia oczywiście w Piekarach!

Anka

Witam

Dziękuję Wam za cudowną muzykę, którą mogę słuchać codziennie

Pozdrawiam serdecznie

Wanda

Witam
Bardzo miło byłoby usłyszeć słynne Te Deum (Ciebie Boga Wysławiamy) w wykonaniu Chóru TGD :) Pozdrawiam Fan Pwaeł S.

Paweł

Płyta TGD Uratowani jest absolutnym lekarstwem mojego rocznego syna na marudzenie:)

Joanna

Nie mogę się doczekać szczegółów nt. Waszego koncertu w Olsztynie w czerwcu, no i oczywiście samego koncertu... :)

Błażej

Nareszcie !!!
- Nowa strona - dobrze że jesteście na FB ( oby wciąż przybywało osób które lubią TGD , ale są tacy jak ja , którzy nie mają konta na FB , a też Was lubią , i dopiero tu mogą to napisać :)
Dzięki za to wszystko co jest na tej stronie , dzięki za wczorajszy koncert w Katowicach , mam wielką nadzieję że jeszcze Was zobaczę w tym roku na koncertach , że jeszcze będzie okazja do wspólnej modlitwy i uwielbienia Pana Boga .
Pozdrawiam serdecznie - niech Wam błogosławi PAN !

mirek