SZKÓŁKA TGD

DOŁĄCZ DO NAS   WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

 

Szkółka TGD to grupowe zajęcia wokalne dla dzieci w wieku szkolnym oraz gimnazjalnym.

Korzystamy z repertuaru TGD oraz tworzymy nowe piosenki specjalnie dla naszych dzieci.

Dzieci ze Szkółki wystąpiły m.in : gościnnie podczas koncertów TGD (Festiwal Nadziei - Pepsi Arena, Spodek - Katowice, Torwar -Warszawa), w programie telewizyjnym stacji Polsat "Surprise, Surprise"). 

Szkółka TGD nagrała dwa videoclipy: "NADEJDZIE DZIEŃ" I "IDĘ SOBIE" oraz brała udział w teledysku TGD "PIERWSZA GWIAZDA" i Małe TGD "GÓRY DO GÓRY"

Spotykamy się raz w tygodniu w poniedziałki lub środy w klubie M65 (Warszawa,ul. Mińska 65).

- GRUPA MŁODSZA 1, klasy 1-3, poniedziałek, godz. 16:30-17:30

- GRUPA MŁODSZA 2, klasy 1-3, poniedziałek, godz. 17:00-18:00

- GRUPA ŚREDNIA, klasy 4-6, poniedziałek, godz. 17:45-19:00

- GRUPA MŁODSZA/ŚREDNIA, środa, godz. 16:30-17:30 

- GRUPA STARSZA, gimnazjum, środa, godz. 17:45-19:00

Na miejscu znajduje się kawiarnia oraz pokoiki dla przedszkolaków.

Opłata za zajęcia wynosi 150 zł (miesięcznie).

Zajęcia prowadzą:

Kamila Pałasz- solistka TGD, instruktor warsztatów gospelowych, nauczyciel śpiewu, posiadająca doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi.

Piotr Nazaruk - dyrygent chóru TGD, prowadzący grupy wokalne w programach telewizyjnych (“Szansa na sukces”, “Bitwa na głosy”), współpracujący z Anną Marią Jopek, Zygmuntem Kuklą, Adamem Sztabą, twórca wielu piosenek do spektakli dla dzieci.

Monika Wydrzyńska – ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego. Laureatka konkursów i festiwali ogólnopolskich. Studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, chórzystka i solistka w zespołe TGD. Prowadzi „Gospel Kids” podczas Ogólnopolskich warsztatów z TGD w różnych miastach Polski. 

Konrad Kuchciak - pianista zespolu TGD. Akompaniator i aranzer wspolpracujacy takze z innymi zespolami i artystami (m.in. Monika Kuszynska, Peter Francis, Brian Fentress, Sienna Gospel Choir). 

Dla nas, którzy tworzymy TGD, chór jest miejscem gdzie rozwijamy się wokalnie i muzycznie, nawiązujemy znajomości i przyjaźnie, poznajemy siłę wspólnej modlitwy i gospelowego przesłania. Chcemy naszym dzieciom stworzyć takie miejsce.